16.06.2014

Bir Dönem Kapanır...   Kep her yaşta yakışırmış insana,onu öğrendim...İster 5.5 ister 25...ve hıçkıra hıçkıra ağlatırmış gururdan,mutluluktan..Bu kadar duygulandığım,yazarken bile tekrar tekrar aynı duyguları yaşadığım bu fotoğraf,üniversite meznuniyetinden değil,ana okulundan mezun oldu kızım :)
   Allah en mutlu olacağı okullardan mezuniyetini göstersin inşallah.ana okulu mezuniyetinde böyle olduysam o zaman ne hale gelirim bilmiyorum :)
   Gözümüzün önünde sağlıklı ve mutlu bir şekilde büyüdüğünü görmek,izlemek,öyle güzel ve kendini öyle şanslı hissettiriyor ki insana.Buna sahip olamayan anne-babalar geliyor aklıma.O zaman bir kez daha şükrediyorum,o ailelere de üzülerek
   Şükrettiğimiz bir şansımız daha vardı bu yıl.Okulumuz ve öğretmenimiz.Duatepe Anaokulu.Müdüründen tüm çalışanlarına harika bir okul.Sanıyorum bir devlet okulu bundan daha iyi olamaz.Öğretmenimiz Yüksel hanım,kıymetlimiz.Önem sırası olarak öğretmenin okuldan önce geldiğini düşünüyorum ve aynı şansı İlk okulda da yakalayabilmeyi umuyorum.Elimde olsa Yüksel Hanımı klonlardım o ayrı! :)   Okulun son günü belki hepimizden fazla ağladı.Elinde mendil gözü hep yaşlıydı.Bizim onu bırakmaya niyetimiz yok halbuki,Allah sağlık verdiği  sürece hep görüşeceğiz.


   Bu fotoğraf da 23 Nisan'dan.Harika bir Salsa gösterisi yaptılar sınıfça.Aylar süren emeğin sonucu yine biz anne-babaların mutluluk göz yaşlarıyla sonuçlandı.Mezuniyet günü de çok sevdikleri salsa gösterilerini yaptılar.Arkasından gelen slayt gösterisi salonu hıçkırıklara boğdu.Her şey harikaydı.Yazacak başka bir kelime bulamıyorum.Öğretmenimizin hakkı ödenmez
2 yorum:

  1. seçilimn allahım ünv. mezuniyetini göstersin canımm..Hangi ara bu kadar büyüdüler...Daha dün doğmamış mıydı bu kuzular..İlkokulda da öğretmen konusunda aynı şansı yakalamanızı diler..Duru Okyanusu mu, yani benim sarı papatyamı kocaman kocaman öperim..

    YanıtlaSil
  2. canımsınnn..aminnn inşallah hepsi en güzel okullardan mezun olurlar..aynen daha dün doğdular sanki :) Biz de seni ve Eylülümü çoook öpüyoruz :)

    YanıtlaSil